Maszynki do włosów

Prowadzisz zakład fryzjerski i szukasz profesjonalnego wyposażenia, a może potrzebujesz maszynki do włosów do domowego użytku? Niezależnie od zastosowania, w naszym asortymencie znajdziesz odpowiadające Ci urządzenia, które spełnią indywidualne potrzeby i wymagania. Oferujemy modele przewodowe i bezprzewodowe, które gwarantują długi czas pracy na wbudowanej baterii, a jednocześnie zapewniają szybkie ładowanie, co wpływa na wygodę podczas ich codziennej obsługi.

Przygotowaliśmy szeroki wybór maszynek do włosów, które pochodzą od najlepszych na rynku producentów, takich jak:

  • Gamma Piu,
  • Jaguar,
  • JRL Professional,
  • Wahl.

Wszystkie z nich cechują się mocnym silnikiem, wysokimi obrotami, regulacją ostrza, zredukowanym poziomem hałasu i wibracji, a także szerokimi możliwościami stosowania. Ponadto są one wyposażone w dodatkowe nakładki, które pozwalają na tworzenie nawet najbardziej skomplikowanych oraz o określonej długości cięć.

Maszynki bezprzewodowe Wahl

Jednymi z najchętniej wybieranych przez naszych Klientów modeli są maszynki bezprzewodowe Wahl. Silniki tych urządzeń mogą pracować z prędkością nawet 6000 obrotów na minutę, dzięki czemu poradzą sobie z każdą brodą czy też włosami, zarówno podczas ich cięcia, jak i cieniowania. Dodatkowe nakładki i regulowane ostrza jeszcze bardziej ułatwiają codzienną pracę oraz wpływają na wszechstronność zastosowania tych urządzeń.

Co więcej, akumulatory litowo-jonowe, w które są wyposażone wszystkie maszynki bezprzewodowe Wahl, umożliwiają nawet 90 minut nieprzerwanej pracy. Ich ładowanie natomiast nie zajmuje dłużej niż 2 godziny. Nie bez znaczenia pozostają też niewielka waga oraz kształt tych urządzeń – doskonale leżą one w dłoni i są wskazane zarówno dla prawo-, jak i leworęcznych osób. Wybierz model, dzięki któremu Twoja praca stanie się znacznie bardziej komfortowa!

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium